• Powiększ
  • Normalny

Dla Studentów/ For Students

WAŻNE!!!

* Podczas wszystkich zajęć kontaktowych w Zakładzie Biologii Medycznej studenci są zobowiązani do noszenia własnego fartucha ochronnego oraz maseczki!!! Nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach bez któregokolwiek z tych środków ochrony (nieobecność nieusprawiedliwiona)!

* Obecność na wszystkich ćwiczeniach oraz seminariach jest obowiązkowa!!! W przypadku nieobecności spowodowanej chorobą, izolacją lub kwarantanną należy niezwłocznie usprawiedliwić nieobecność u prowadzącego zajęcia (przesłać e-mailowo zwolnienie lekarskie lub zaświadczenie o izolacji czy kwarantannie). Nieobecności nieusprawiedliwione będą skutkowały niedopuszczeniem do zaliczenia przedmiotu oraz do sesji egzaminacyjnej.

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

SEMESTR LETNI 2021/2022

PIELĘGNIARSTWO, 1 ROK, I ST. - MIKROBIOLOGIA - ROZKŁAD ZAJĘĆ

PIELĘGNIARSTWO, 1 ROK, I ST. - PARAZYTOLOGIA - ROZKŁAD ZAJĘĆ