• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Current Size: 100%

Skład osobowy

Kierownik Zakładu: 

  • dr hab. n. o zdr. Gabriela Olędzka - gabriela.oledzka@wum.edu.pl pokój 308a

  

Profesorowie:

  • prof. n.med. dr hab. Lidia Chomicz - lidia.chomicz@wum.edu.pl pokój 313

  

Adiunkci naukowi:

  • dr hab. n. biol. Aleksandra Wesołowska - aleksandra.wesolowska@wum.edu.pl pokój 309a
         Kierownik Uniwersyteckiej Pracownii Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją
         przy Regionalnym Banku Mleka w Szpitalu im. Św. Rodziny W  Warszawie
         (Head of Laboratory of Human Milk and Lactation Research 
         at Regional Human Milk Bank in Holy Family Hospital)

  

Adiunkci naukowo-dydaktyczni:

  • dr hab. n. o zdr. Marcin Padzik - marcin.padzik@wum.edu.pl pokój 312

         Kierownik Pracowni Parazytologicznej

         (Head of Parasitology Laboratory)

  • dr n. med. Sylwia Jarzynka - sylwia.jarzynka@wum.edu.pl pokój 314

  • dr inż. n. biol. Anna Koryszewska-Bagińska - anna.koryszewska-baginska@wum.edu.pl pokój 314

  • dr n.med i n. o zdr. Agnieszka Bzikowska-Jura - agnieszka.bzikowska@wum.edu.pl pokój 309a

  • dr n. med. i n. o zdr. Edyta Hendiger - edyta.hendiger@wum.edu.pl pokój 305

  

Asystenci dydaktyczni:

  • dr n. med. i n. o zdr. Anna Minkiewicz-Zochniak - anna.minkiewicz@wum.edu.pl pokój 306

  • dr inż. n. biol. Magdalena Chmielewska-Jeznach - magdalena.chmielewska-jeznach@wum.edu.pl pokój 305

  •   mgr Kamila Strom - kamila.strom@wum.edu.pl pokój 306

Doktoranci:

  • mgr Krzysztof Pionkowski - krzysztof.pionkowski@wum.edu.pl pokój 315

  • mgr Małgorzata Konieczna - malgorzata.konieczna@wum.edu.pl pokój 305

  • mgr Kinga Kalita - kkalita@wum.edu.pl pokój 309a

  

Pracownicy inżynieryjno-techniczni:

  • mgr Małgorzata Konieczna - malgorzata.konieczna@wum.edu.pl pokój 305

  • mgr Aleksandra Mołas - aleksandra.molas@wum.edu.pl pokój 309a
         

  

Sekretariat:

  • mgr Anna Marszalek - anna.marszalek@wum.edu.pl, nzi@wum.edu.pl pokój 308